SLUŽBY

Plánovanie Vašej svadby

Ste zaneprázdnení a nemáte čas na plánovanie svadby?
Bývate v zahraničí a svadbu budete mať na Slovensku?
Chcete si svadbu užiť naplno a nezabudnúť na žiadny detail?

Povedzte nám Vaše predstavy a plánujte svadbu s nami!

Svadobný koordinátor 

momentálne je táto služba nedostupná

Výzdoba

Aká je Vaša predstava o svadbe? Bude veľká alebo malá? Bude vintage, či romantická? Nech je Vaša predstava akákoľvek, svadobná výzdoba jej dodá jedinečnosť. Vhodná svadobná výzdoba spraví z každej svadby jedinečnú a čarovnú udalosť.

Od 3€ osoba

Cenová ponuka

Vytvoríme Vám bezplatne cenovú ponuku na Vašu svadobnú hostinu...

Ak máte záujem o niektorú z našich služieb, neváhajte nás kontaktovať.

Cenovú ponuku tvoríme individuálne na základe vašich požiadaviek do 48 hodín a ZADARMO

Požičovňa svadobného auta

  • prenájom vyzdobeného svadobného auta BMW 740 (200€) so šoférom

Svadobné Menu :

Uvítacie občerstvenie

Privítajte Vašich hostí už pri príchode malým občerstvením. Sekt a kanapky pred sobášom Vašim hosťom poskytnú priestor na zoznámenie sa s prostredím a novými ľuďmi, prípadne stretnutie s rodinou a priateľmi. Uvítacie občerstvenie poskytuje priestor na stretnutie hostí pred sobášom a spoločný odchod na ceremóniu. Úvodné menu spojené s odobierkou dodá Vašej svadbe tradičný ráz.
Uvítacie občerstvenie však môžete hosťom ponúknuť aj tesne po sobáši, skôr ako zasadnú za slávnostný stôl.
Úvodné welcome menu môžu čašníci roznášať na podnosoch, alebo ho môžete servírovať formou bufetu. Obohaťte Vaše svadobné menu o niečo malé na úvod a Vaši hostia pôjdu na sobáš, prípadne na hostinu v pohodovejšej nálade.

Hlavné svadobné menu

Hlavné svadobné menu sa podáva po sobáši, väčšinou servírovanou formou a pozostáva z viacerých chodov v závislosti od výberu mladomanželov. Základné hlavné svadobné menu začína aperitívom, pokračuje predjedlom, spoločným jedením polievky mladomanželov, po ktorej nasleduje hlavný chod. Záver svadobného menu tvorí digestív, káva a dezert, ktorým môže byť aj svadobná torta.

Slávnostné menu na svadbe však môže mať aj viac predjedál a jednotlivé chody môžu byť oddelené menším medzichodom. Hlavné svadobné menu môže byť podávané aj formou bufetu. Tento modernejší spôsob servírovania poskytne uvoľnenejšiu atmosféru a urobí z Vašej svadby príjemnú party.

V závislosti od počtu chodov a spôsobu servírovania je potrebné vyčleniť na svadobné menu dostatok času.